• Symbole National Brandy XO 40% 0,7l

  Symbole National Brandy XO 40% 0,7l

  z 5

  Symbole National Brandy XO 40% 0,7l je francúzska brandy s vôňou ovocia, kvetov a vanilky. Môžete v nej nájsť znaky medu, perníka a sušených marhúľ. Symbole National Brandy XO má predĺžený proces dozrievania, počas ktorého dochádza ku koncentrácií vôní a jemnosti. Symbole National Brandy má dobre štrukturovaný buket s hladkými textúrami.

  17.00€ s DPH
 • Metaxa 5* 38% 0,7l

  Metaxa 5* 38% 0,7l

  z 5

  Metaxa 5* 38% 0,7l je grécka brandy. Prvá bola vyrobená v roku 1888. Má typický grécky štýl, nie je príliš rafinovaná, no má bohatú a veľmi hlbokú ovocnú štruktúru. Vyrába sa z červeného hrozna. Metaxa 5* zreje 5 rokov a po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa ešte dozrieť minimálne pol roka. Farba je medovo-zlatá. Vôňa je tvorená z hrozienok, byliniek, ruže a dreva. Chuť je dobre vyvážená, vyzretá. Má dlhú dochuť. Vďaka svojmu zloženiu a unikátnej receptúre vytvára sama pre seba vlastnú kategóriu. Svoj kvetinový charakter získava Metaxa 5* miešaním kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z Egejských ostrovov. Päťhviezdičkovú Metaxu si skvele vychutnáte čistú alebo s ľadom, ale môžete ju použiť aj pri príprave koktailov.

  12.00€ s DPH
 • Metaxa 7* 40% 1l

  Metaxa 7* 40% 1l

  z 5

  Metaxa 7* 40% 1l je grécka brandy. Prvá bola vyrobená v roku 1888. Má typický grécky štýl, nie je príliš rafinovaná, no má bohatú a veľmi hlbokú ovocnú štruktúru. Vyrába sa z červeného hrozna. Metaxa 7* zreje 7 rokov a po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa ešte dozrieť minimálne pol roka. Farba je medovo-zlatá. Vôňa je tvorená z hrozienok, byliniek, ruže a dreva. Chuť je dobre vyvážená, vyzretá. Má dlhú dochuť. Vďaka svojmu zloženiu a unikátnej receptúre vytvára sama pre seba vlastnú kategóriu. Svoj kvetinový charakter získava Metaxa 7* miešaním kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z Egejských ostrovov. Sedemhviezdičkovú Metaxu si skvele vychutnáte čistú alebo s ľadom, ale môžete ju použiť aj pri príprave koktailov.

  26.10€ s DPH
 • Carlos I Solera Gran Reserva 40% 0,7l

  Carlos I Solera Gran Reserva 40% 0,7l

  z 5

  Carlos I Solera Gran Reserva 40% 0,7l je španielske brandy tmavozlatej farby s vôňou pražených mandlí, karamelu s vanilkou a muškátom na podnebí. Carlos I Solera Gran Reserva má bohatú dochuť. Výroba s viac ako 100 ročnou tradíciou. Španielske brandy majú dlhšiu históriu ako koňaky a sú chuťovo bohatšie ako ich francúzska konkurencia.

  25.00€ s DPH
 • Ararat Akhtamar 10YO 40% 0,7l

  Ararat Akhtamar 10YO 40% 0,7l

  z 5

  Tajomne jantárové desaťročné brandy Ararat Akhtamar 10YO 40% 0,7l vás očarí zvodným dlhým záverom s tieňom škorice. Bohatá chuť a výnimočná aróma tohto arménskeho rodinného striebra je opísaná množstvom legiend.

  Ararat nakúpi od takmer piatich tisícok miestnych farmárov každý rok asi dvadsať tisíc ton hrozna, aké nikde inde na svete nenájdete a vyrobí z neho vyše dvadsať miliónov litrov neopakovateľného prémiového brandy. Brandy odpočíva uložené v sudoch z kaukazského duba vyrobených špeciálne preňho. Yerevan Brandy Company je zároveň jediným výrobcom brandy, ktorý sa môže popýšiť niekoľkými certifikátmi potvrdzujúcimi stopercentný eco-friendly proces výroby.

  32.00€ s DPH
 • Brandy Matyšák VSOP 40% 0,7l

  Brandy Matyšák VSOP 40% 0,7l

  z 5

  Brandy Matyšák VSOP 40% 0,7l je slovenská brandy. Je to jemný destilát vyrobený z kvalitných malokarpatských vín, ktorý vyzrieval v 300-litrových dubových sudoch minimálne päť rokov.

  36.93€ s DPH
 • Matyšák Brandy XO 40% 0,7l

  Matyšák Brandy XO 40% 0,7l

  z 5

  Matyšák Brandy XO 40% 0,7l je slovenské brandy. Je to mimoriadne vzácny destilát vyrobený z tých najvyberanejších vínnych destilátov. Svoju neopakovateľne lahodnú chuť a jemný buket po dubovom dreve získal 15-ročným zrením v 300-litrových dubových sudoch. Ideálny prípitok pre výnimočné chvíle, tiež vhodný ako darček pre vzácneho priateľa.

  148.20€ s DPH
 • AKCIA
  Metaxa 12* 40% 0,7l

  Metaxa 12* 40% 0,7l

  z 5

  Metaxa 12* 40% 0,7l je grécka brandy. Prvá bola vyrobená v roku 1888. Má typický grécky štýl, nie je príliš rafinovaná, no má bohatú a veľmi hlbokú ovocnú štruktúru. Vyrába sa z červeného hrozna. Metaxa 12* zreje 12 rokov a po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa ešte dozrieť minimálne pol roka. Farba je medovo-zlatá. Vôňa je tvorená z hrozienok, byliniek, ruže a dreva. Chuť je dobre vyvážená, vyzretá. Má dlhú dochuť. Vďaka svojmu zloženiu a unikátnej receptúre vytvára sama pre seba vlastnú kategóriu. Svoj kvetinový charakter získava Metaxa 12* miešaním kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z Egejských ostrovov. Dvanásťhviezdičkovú Metaxu si skvele vychutnáte čistú alebo s ľadom, ale môžete ju použiť aj pri príprave koktailov.

  30.00€ s DPH
 • Metaxa 5* 38% 1l

  Metaxa 5* 38% 1l

  z 5

  Metaxa 5* 38% 1l je grécka brandy. Prvá bola vyrobená v roku 1888. Má typický grécky štýl, nie je príliš rafinovaná, no má bohatú a veľmi hlbokú ovocnú štruktúru. Vyrába sa z červeného hrozna. Metaxa 5* zreje 5 rokov a po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa ešte dozrieť minimálne pol roka. Farba je medovo-zlatá. Vôňa je tvorená z hrozienok, byliniek, ruže a dreva. Chuť je dobre vyvážená, vyzretá. Má dlhú dochuť. Vďaka svojmu zloženiu a unikátnej receptúre vytvára sama pre seba vlastnú kategóriu. Svoj kvetinový charakter získava Metaxa 5* miešaním kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z Egejských ostrovov. Päťhviezdičkovú Metaxu si skvele vychutnáte čistú alebo s ľadom, ale môžete ju použiť aj pri príprave koktailov.

  16.00€ s DPH
 • Metaxa 7* 40% 0,7l

  Metaxa 7* 40% 0,7l

  z 5

  Metaxa 7* 40% 0,7l je grécka brandy. Prvá bola vyrobená v roku 1888. Má typický grécky štýl, nie je príliš rafinovaná, no má bohatú a veľmi hlbokú ovocnú štruktúru. Vyrába sa z červeného hrozna. Metaxa 7* zreje 7 rokov a po dozretí sa zmieša s muškátovým vínom a bylinkami a nechá sa ešte dozrieť minimálne pol roka. Farba je medovo-zlatá. Vôňa je tvorená z hrozienok, byliniek, ruže a dreva. Chuť je dobre vyvážená, vyzretá. Má dlhú dochuť. Vďaka svojmu zloženiu a unikátnej receptúre vytvára sama pre seba vlastnú kategóriu. Svoj kvetinový charakter získava Metaxa 7* miešaním kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z Egejských ostrovov. Sedemhviezdičkovú Metaxu si skvele vychutnáte čistú alebo s ľadom, ale môžete ju použiť aj pri príprave koktailov.

  17.00€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.