• Pére Magloire Calvados VSOP 40% 0,7l

  Pére Magloire Calvados VSOP 40% 0,7l

  z 5

  Pére Magloire Calvados VSOP 40% 0,7l je prémiový francúzsky calvados. Jedná sa o štyri roky starý calvados. Pére Magloire je popredná celosvetovo rozšírená značka calvadosu. Pére Magloire VSOP Calvados je vyrobený z jablkového muštu. Je dvakrát destilovaný v tradičných destilačných zariadeniach a zreje v dubových sudoch (minimálne dva roky). Má lahodne plynulú chuť v dokonalej harmónii s čerstvými jablkami.

  26.00€ s DPH
 • Papidoux Calvados Fine 40% 0,7l

  Papidoux Calvados Fine 40% 0,7l

  z 5

  Papidoux Calvados Fine 40% 0,7l je jablkový destilát zrejúci po dobu troch rokov v dubových sudoch. Papidoux Calvados Fine je vyrábaný tradičnou normandskou metódou, ktorá spočíva v destilácii niekoľkých rôznych odrôd jabĺk. Je to calvados achátovej farby s bronzovým odleskom. Má živú, ovocnú a priamu vôňu s výraznou arómou zrelých jabĺk, sladkého korenia a čerstvo pražených mandlí. Chuť je priama, hrejivá, v závere s tónmi jabĺk a hrozienok.

  15.00€ s DPH
 • Papidoux Calvados VSOP 40% 0,7l

  Papidoux Calvados VSOP 40% 0,7l

  z 5

  Papidoux Calvados VSOP 40% 0,7l je jablčný destilát zrejúci v dubových sudoch po dobu piatich rokov. Má elegantný charakter a tradičnú arómu. Jeho farba je jantárová s jemným odleskom. Papidoux Calvados VSOP má elegantnú, ovocnú a teplú vôňu s arómou sušených jabĺk, sušených marhúľ a zrelých datlí. Chuť je guľatá, ovocná a príjemne hrejivá s náznakmi čerstvých a sušených jabĺk, ktoré dopĺňajú tóny karamelu.

  21.90€ s DPH
 • Papidoux Calvados XO 40% 0,7l

  Papidoux Calvados XO 40% 0,7l

  z 5

  Papidoux Calvados XO 40% 0,7l je ušľachtilá jablčná pálenka, ktorá zrela v dubových sudoch minimálne po dobu šiestich rokov. Má jantárovú farbu so zlatým odleskom. Papidoux Calvados XO má komplexnú, elegantnú a jemnú ovocnú vôňu s výraznou arómou červených jabĺk a sušených křížal, ktoré sú doplnené tónmi vlašských orechov a lúčneho medu. Chuť je výrazná, sladkastá s koreneným charakterom a náznaky jablčného lekváru, medu a škorice.

  26.00€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.