• Dictador Premium Colombian White Gin 43% 0,7l

  Dictador Premium Colombian White Gin 43% 0,7l

  z 5

  Ortodoxný kolumbíjsky Dictador Premium Colombian White Gin 43% 0,7l je založený na recepte bývalého prezidenta spoločnosti a skutočného milovníka Ginu – Daria Parru. Po jeho nespočetných návštevách Veľkej Británie a spoznaní tohto “Božieho nápoja” sa rozhodol vytvoriť jedinečný kolumbíjsky gin aj on sám. Študoval hneď niekoľko vzorcov a receptov, ktoré spojil so svojimi skúsenosťami a vytvoril jedinečný ortodoxný gin. Po mnoho rokov bol tento gin vyrábaný len na jeho vlastnú spotrebu a nikdy ani len nesníval o tom, že by sa jeho vlastný nápoj mohol stať celosvetovo predávaným ginom. Recept z bobúľ, rastlinných látok, kôry, korienkov a korenia dáva tomuto ginu jeho jedinečnú chuť a robí z neho skvelý nápoj.

  29.00€ s DPH
 • Dictador Premium Colombian Black Gin 43% 0,7l

  Dictador Premium Colombian Black Gin 43% 0,7l

  z 5
  Dictador Premium Colombian Black Gin 43% 0,7l  je kolumbíjsky gin, ktorý je 5 krát destilovaný. Následne dozrieva najmenej 6 mesiacov v sudoch po rume Dictador, čo dodáva tomuto neobvyklému a vzácnemu ginu jedinečnú a neopísateľnú chuť. Dictador Premium Colombian Black Gin je zlatej farby s typicky mäkkou citrusovou chuťou. Jeho chuť je hladká a hodvábna s energickým nádychom pikantného korenia a zázvoru.
  32.00€ s DPH
 • Bombay Sapphire Dry Gin 40% 1l

  Bombay Sapphire Dry Gin 40% 1l

  z 5

  Bombay Sapphire Dry Gin 40% 1l je jedným z najkvalitnejších ginov predávaných na slovenskom trhu. Bombay Sapphire Dry Gin je destilovaný unikátnym procesom, aký sa používa už len v štyroch výrobniach na svete. Na rozdiel od ostatných ginov, ktoré sú destilované spoločne s bylinkovými ingredienciami, Bombay Sapphire Dry Gin sa destiluje čistý a bez prímesí. Aby získal gin svoju unikátnu chuť a vôňu, prechádza cezbylinkovú paru. Tento postup umožňuje, že celá aróma je úplne absorbovaná. Výsledkom je totálna chuťová senzácia Bombay Sapphire Dry Gin.

   

  19.00€ s DPH
 • Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5l

  Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5l

  z 5

  Monkey 47 Sloe Gin 29% 0,5l je vynikajúci nemecký gin zložený z korienkov a bobulí rastúcich v Schwarzwaldskom pohorí a korenia pochádzajúceho až z ďalekej Indie. V zložení ginu rozpoznáte popri tradičnej chuti borievky tiež kasiu, jasmín, kubéku, levanduľu, pomelo či angeliku. Gin Monkey 47 obsahuje celkovo 47 bylín, korenín, kvetov a plodov, čo z neho robí výnimočný unikát medzi všetkými dostupnými ginmi. Ručne zbierané rastlinné zložky ako smrekové výhonky, šípky či bergamot sú v spojení s jedinečnou vodou prameniacou vo Schwarzwaldskom  lese. Tajnou prísadou ginu Monkey 47 sú brusnice pochádzajúce priamo zo Schwarzwaldského lesa, ktoré mu dodávajú svoju vynikajúcu chuť a jedinečnosť. Monkey 47 Sloe Gin má obsah alkoholu “len” 29%, preto viac vynikne jeho prírodná chuť.

  44.00€ s DPH
 • Hayman’s Old Tom Gin 40% 0,7l

  Hayman’s Old Tom Gin 40% 0,7l

  z 5

  Hayman’s Old Tom Gin 40% 0,7l sa vyrába z pôvodného Old Tom Gin receptu z rodinného archívu Hayman Distillers. Hayman’s Old Tom Gin je intenzívny a ľahko nasladlý gin, čo v konečnom dôsledku prináša vyrovnaný a mierny podtón chuti. Vyznačuje sa jemne sladkastou a jemnou chuťou. Je uvedený v receptoch mnohých klasických ginových koktailov (Ramos Gin Fizz, Martinez, rôznych druhov Gimlet a predovšetkým pre Tom Collins). Hayman Distillers je najdlhšie slúžiacou rodinou vlastniacou paliareň ginu v Anglicku. Hayman Old Tom Gin je pod starostlivým dohľadom predsedu Christophera Haymana.

   

  18.50€ s DPH
 • King of Soho Dry Gin 42% 0,7l

  King of Soho Dry Gin 42% 0,7l

  z 5

  King of Soho Dry Gin 42% 0,7l je destilovaný v centre Londýna za použitia tradičných metód. Tento gin je vytvorený z 12 bylín, ktoré perfektne zapadli do chuťového profilu. Krásny dizajn fľaše stelesňuje vlastnosti, ktoré robia SOHO jedinečným.

  37.00€ s DPH
 • Opihr Oriental Spiced Gin 40% 0,7l

  Opihr Oriental Spiced Gin 40% 0,7l

  z 5

  Opihr Oriental Spiced Gin 40% 0,7l je britský gin. Pátranie po ingredienciách použitých na výrobu Opihr Oriental Spiced Gin sa začína na malom malajskom ostrove Kerala. Tu sa pre gin zbiera voňavý kardamóm a jemne pikantné Cubeb papričky. V Maroku sa získava koriander, v Španielsku pomaranče, cenené pre vôňu kôry a vyvažovanie sladkosti. Gin ma nádych citrusov s vyváženým jemným korením.

  30.00€ s DPH
 • Tann’s Gin Premium 40% 0,7l

  Tann’s Gin Premium 40% 0,7l

  z 5

  Tann's Gin Premium 40% 0,7l je španielsky gin destilovaný v Katalánsku. Maceráciou je obohatený o niekoľko druhov bylín a ovocia ako sú jalovec, koriander, okvetné listy ruže, kôra mandarinky, pomarančový kvet a citrónová kôra.

  30.00€ s DPH
 • Ungava Canadian Premium Gin 43,1% 0,7l

  Ungava Canadian Premium Gin 43,1% 0,7l

  z 5

  Ungava Canadian Premium Gin 43,1% 0,7l je prémiový kanadský gin s jedinečnou chuťou, skvelý v kokteiloch alebo s ľadom. Svoju nezameniteľnú arómu získava zo šiestich vzácnych bylín zo severnej arktickej oblasti, ktoré sa ručne zbierajú v letných mesiacoch.

  20.00€ s DPH
 • Hendricks Gin 44% 0,7l

  Hendricks Gin 44% 0,7l

  z 5

  Hendricks Gin 44% 0,7l je veľmi nezvyčajný prémiový škótsky gin. Jalovec, koriander a citrusovú kôru doplňuje lahodný dotyk ruží, dosiahnutý jemným vylisovaním olejov z okvetných lístkov. A na záver uhorka! Jej podstata je získaná drtením čerstvého plodu a následným miešaním drene so studenou vodou. Je to gin destilovaný v škótskej prímorskej dedinke Girvan. Je plnený do fliaš pripomínajúcich staré lekárenské dózy. Neobyčajný destilačný proces v kombinácii s lahodným súhrnom výťažkov vytvára jediný gin svojho druhu. Žiadny iný gin nechutí ako tento, pretože žiadny sa nevyrába ako on. Rafinovaná galéria byliniek a prírodných ingrediencii je do Hendricks ginu zakomponovaná v priebehu destilácie. Toto všetko prispieva k procesu pomalého lúhovania základných, jemných chutí a aróm, ktoré si môžeme vychutnávať v každej fľaši tohto najnezvyčajnejšieho ginu na svete.

  38.00€ s DPH
 • Monkey 47 Gin 47% 0,5l

  Monkey 47 Gin 47% 0,5l

  z 5

  Monkey 47 Gin 47% 0,5l je vynikajúci gin zložený z korienkov a bobulí rastúcich v Schwarzwaldskom pohorí a korenia pochádzajúceho až z ďalekej Indie. V zložení ginu rozpoznáte popri tradičnej chuti borievky tiež kasiu, jasmín, kubéku, levanduľu, pomelo či angeliku. Gin Monkey 47 obsahuje celkovo 47 bylín, korenín, kvetov a plodov, čo z neho robí výnimočný unikát medzi všetkými dostupnými ginmi. Ručne zbierané rastlinné zložky ako smrekové výhonky, šípky či bergamot sú v spojení s jedinečnou vodou prameniacou vo Schwarzwaldskom  lese. Tajnou prísadou ginu Monkey 47 sú brusnice pochádzajúce priamo zo Schwarzwaldského lesa, ktoré mu dodávajú svoju vynikajúcu chuť a jedinečnosť.

  47.00€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.