Besserat

 • -4%
  Extra Brut Champagne Besserat 0,75l

  Extra Brut Champagne Besserat 0,75l

  z 5

  Extra Brut Champagne Besserat 0,75l je francúzske šumivé víno, ktoré má briliantovú slamennú farbu s medenými odtieňmi. Pena z ľahkých bubliniek vytvára v pohári diskrétny kruh. Vôňa je minerálna, intenzívna a jemne citrusová. Slané nôty sú tiež prítomné. Chuť je svieža a formovaná štruktúra poukazuje na očarujúcu trpkosť. Je zložená z ovocných tónov hrušky a duly. Záver je svieži, trvácny, komplexný a rafinovaný. Extra Brut Champagne Besserat je vhodné podávať k jedlám z morských plodov (k vyprážaným lastúram…). Tiež sa výborne hodí k havanským cigarám po výbornom obede.

  48.00€ 46.00€ s DPH
 • -4%
  Brut Rosé Champagne Besserat 0,75l

  Brut Rosé Champagne Besserat 0,75l

  z 5

  Brut Rosé Champagne Besserat 0,75l je francúzske ružové šumivé víno. Má ružovkastú farbu, ktorá je v zábleskoch lososová. Jemné perlenie vytvára v pohári krémový krúžok . Vôňa je bohatá, intenzívna a rafinovaná, veľmi výrazne vystupuje aróma červených bobuľovín , najmä lesných jahôd. Nesie tiež známky mandle a ríbezľového želé. Akonáhle sa Brut Rosé Champagne Besserat otvorí objavia sa v ňom nôty limetky a hlohu. Chuť je na začiatku jemne kyslastá, neskôr prevláda chuť čiernych ríbezlí.  Záver chuti je utešený, delikátne korenistý. Výborné popíjať ako aperitív, ideálne k dezertom, červenému ovociu, či brioške.

  48.00€ 46.00€ s DPH
 • -4%
  Brut Champagne Besserat 0,75l

  Brut Champagne Besserat 0,75l

  z 5

  Brut Champagne Besserat 0,75l je francúzske šumivé víno, ktoré má briliantovo slamennú farbu s medenými odtieňmi. Jemná trvajúca pena formuje viditeľný kruh v pohári. Vôňa je otvorená, začína sa kvetinovými tónmi zemolezu, agátu a sušených kvetov. Cítiť  v ňom biele broskyne a slivky. Po otvorení má víno vôňu lieskových orieškov a praliniek.Úvod chuti je svieži a živý, víno je telnaté s veľmi hodvábnou štruktúrou. Chuť je harmonická s lesnou arómou. Prítomné sú nôty broskyne a ananásu. Dlhotrvajúci záver je elegantný. Brut Champagne Besserat sa výborne hodí k pečenej hydine, bielemu mäsu s omáčkou alebo k divine.

  48.00€ 46.00€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.