Bott Fréres

 • Alsace Riesling Tradition Bott Fréres 0,75l

  Alsace Riesling Tradition Bott Fréres 0,75l

  z 5

  Francúzke suché víno Alsace Riesling Tradition Bott Fréres 0,75l má charakteristickú ovocnú chuť. Cítiť v ňom citrusové plody. Tento alsaský rizling  podávajte vychladený na 8°C. Víno Alsace Riesling Tradition Bott Fréres sa hodí k údeným a grilovaným rybám. Informáciu o ročníku vína vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

  14.46€ s DPH
 • Alsace Sylvaner Tradition Bott Fréres 0,75l

  Alsace Sylvaner Tradition Bott Fréres 0,75l

  z 5

  Šat vína Alsace Sylvaner Tradition Bott Fréres 0,75l má svetlozelený pistáciový odtieň. Chuť vína je príjemne svieža a v jeho aróme prevládajú nôty jarných kvetov. Víno podávajte vychladené na 8°C. Víno Alsace Sylvaner tradition Bott Fréres sa hodí k jedlám z rýb a morských plodov. Informáciu o ročníku vína vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

  9.00€ s DPH
 • Alsace Pinot Gris Tradition Bott Fréres 0,75l

  Alsace Pinot Gris Tradition Bott Fréres 0,75l

  z 5

  Víno Alsace Pinot Gris Tradition Bott Fréres 0,75l má stredne sýtu slamovo žltú iskrivú farbu, ktorá sa pýši vysokým leskom a bohatou viskozitou. Vôňa vína je stredne intenzívna, čistá, jemná, jednoduchého charakteru. Je komponovaná z podmanivého tónu muškátového orieška a z drobných nôt pripomínajúcich kvety mečíka a tmavého orgovánu. Chuť vína je ľahko sladkastá, svieža a jemne nahorklá. Prítomnosť menšieho množstva zbytkového cukru umocňuje vyvážený chuťový dojem. Ústna aróma je dlhotrvajúca, zložená z tónov zrelej marhule a jesennej hrušky. Víno si vychutnávajte vychladené na 9 až 11°C. Odporúča sa podávať k jedlám z orientálnej kuchyne alebo ku ovocným koláčom. Informáciu o ročníku vína vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

  16.00€ s DPH
 • Cremant d’Alsace Q.V. Paul Bott Fréres 0,75l

  Cremant d’Alsace Q.V. Paul Bott Fréres 0,75l

  z 5

  Šumivé víno Cremant d’Alsace Q.V. Paul Bott Fréres 0,75l má malé, elegantné a dlhotrvajúce bublinky. Vo vôni prevládajú kvetinové a ovocné tóny s nôtou broskyne a mirabelky. Chuť je bohatá, dlhotrvajúca, svieža s jemným náznakom broskyne. Podávajte vychladené na 5 až 7 °C. Výborne sa hodí ako aperitív, ideálny je tiež do kokteilov. Cremant d’Alsace Q.V. Paul Bott Fréres je ideálny spoločník na recepcie a párty. Výborne sprevádza jedlá z morských plodov, mušle a syry.

  17.00€ s DPH
 • Alsace Riesling Grand Cru Kirchberg Bott Fréres 0,75l

  Alsace Riesling Grand Cru Kirchberg Bott Fréres 0,75l

  z 5

  Víno Alsace Riesling Grand Cru Kirchberg Bott Fréres 0,75l má elegantnú podmanivú vôňu. Charakter získava z vápencovej pôdy. Chuť vína je jemná a štrukturovaná. Víno si vychutnávajte vychladené na 8 až 10°C. Víno si môžete vychutnať s najvyberanejšími pokrmami. Výborne sprevádza všetky špeciality alsaskej kuchyne, ale tiež výborne ladí s kozím syrom. Informáciu o ročníku vína vám radi poskytneme telefonicky alebo emailom.

  32.00€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.