Stock

 • Fernet Stock 40% 1l

  Fernet Stock 40% 1l

  z 5

  Výnimočne dobrý a výnimočne horký Fernet Stock 40% 1l, ktorý je nesporne najobľúbenejšou liehovinou v Českej republike, patrí spolu s Fernetom Stock Citrus k základným produktom spoločnosti Stock Plzeň – Božkov. Vznik horkého Fernet Stock sa datuje rokom 1927. Práve vtedy totiž taliansky podnikateľ Lionello Stock začal vo svojej likérke v Plzni – Božkove vyrábať horký Fernet Stock. Receptúra výroby je samozrejme prísne tajná, ale základnými surovinami na výrobu Fernetu Stock sú bylinky dovážené predovšetkým zo Stredomoria a Álp. Fernet Stock ako jediná česká liehovina už tradične figuruje v rebríčku Top 100 najvýznamnejších svetových značiek.

  12.20€ s DPH
 • Fernet Stock Z Generation 27% 1l

  Fernet Stock Z Generation 27% 1l

  z 5

  Fernet Stock Z Generation 27% 1l je novinkou roku 2011. Legendárny Fernet Stock od Stock Plzeň získava mladšieho brata Fernet Stock Z Generation, ktorý stavia na zavedených základoch fernetu – horkej chuti a tmavej farbe, ale posúva ich dramatickým spôsobom dopredu. Fernet Stock Z Generation prináša úplne novú dimenziu chuti, ktorú vytvára kombinácia tradičných fernetových bylín so zázvorom a mangom. Fernet Stock Z Generation svojim konceptom cieli najmä na mladších konzumentov, pre ktorých je klasický fernet príliš horký.

  11.20€ s DPH
 • Fernet Stock Z Generation 27% 0,5l

  Fernet Stock Z Generation 27% 0,5l

  z 5

  Fernet Stock Z Generation 27% 0,5l je novinkou roku 2011. Legendárny Fernet Stock od Stock Plzeň získava mladšieho brata Fernet Stock Z Generation, ktorý stavia na zavedených základoch fernetu – horkej chuti a tmavej farbe, ale posúva ich dramatickým spôsobom dopredu. Fernet Stock Z Generation prináša úplne novú dimenziu chuti, ktorú vytvára kombinácia tradičných fernetových bylín so zázvorom a mangom. Fernet Stock Z Generation svojim konceptom cieli najmä na mladších konzumentov, pre ktorých je klasický fernet príliš horký.

  6.10€ s DPH
Žiadne produkty v košíku.