O nás

Spoločnosť Galaxy s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Firma vznikla pre narastajúci záujem o kvalitné produkty. Tak sa vyprofilovala firma Galaxy s.r.o. zaoberajúca sa dovozom,distribúciou a predajom svetových vín a liehovín.Spoločnosť pôsobí na území celého Slovenska prostredníctvom obchodných zástupcov. Z centrálneho skladu v Košiciach sú realizované po celom Slovensku rozvozy do všetkých maloobchodných sietí,vínoték, čerpacích staníc, gastro zariadení a koncovým zákazníkom.Kvalitu a včasnosť dodávok spoločnosť garantuje rozvozmi prostredníctvom svojich zamestnancov a vlastnými vozidlami.

 

Služby


Náš široky sortiment je štrukturovaný a uspokojí všetky požiadavky individuálnej klientely. Skutočné skladové zásoby sú zárukou kvalitných a promptných služieb.


Vínne Karty - Nápojové Lístky
Servis pri tvorbe vínnych, ako aj barových kariet je samozrejmosťou. Naši someliéri sú zákazníkom vždy k dispozícii.

Internet
www.butilka.sk vždy nájdete celú našu pravidelne aktualizovanú ponuku, detailné popisy, novinky, akcie a veľa ďalších užitočných informácií.

Školenia
Pre našich partnerov, prevádzkarov čašníkov a someliérov pripravujeme špecifické tematické školenia podľa potrieb pracovníkov gastromómie.
Cieľom je poskytnúť informácie o vinárskych oblastiach, výrobcoch,  vínach, ich podávaní a použití. Toto zvyšovanie kvalifikácie personálu bezprostredne ovplyvňuje kvalitu obsluhy.

Degustácie
Ponúkame degustácie a prezentácie vín a liehovín. Sú určené pre zástupcov gastronómie, ale najmä pre koncových zákazníkov, každá degústacia ma svoj neopakovaťeľný charakter.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...