O nás

Spoločnosť Galaxy s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1999. Firma vznikla pre narastajúci záujem o kvalitné produkty. Tak sa vyprofilovala firma Galaxy s.r.o. zaoberajúca sa dovozom,distribúciou a predajom svetových vín a liehovín.Spoločnosť pôsobí na území celého Slovenska prostredníctvom obchodných zástupcov. Z centrálneho skladu v Košiciach sú realizované po celom Slovensku rozvozy do všetkých maloobchodných sietí,vínoték, čerpacích staníc, gastro zariadení a koncovým zákazníkom.Kvalitu a včasnosť dodávok spoločnosť garantuje rozvozmi prostredníctvom svojich zamestnancov a vlastnými vozidlami.

 

Služby


Náš široky sortiment je štrukturovaný a uspokojí všetky požiadavky individuálnej klientely. Skutočné skladové zásoby sú zárukou kvalitných a promptných služieb.


Vínne Karty - Nápojové Lístky
Servis pri tvorbe vínnych, ako aj barových kariet je samozrejmosťou. Naši someliéri sú zákazníkom vždy k dispozícii.

Internet
www.butilka.sk vždy nájdete celú našu pravidelne aktualizovanú ponuku, detailné popisy, novinky, akcie a veľa ďalších užitočných informácií.

Školenia
Pre našich partnerov, prevádzkarov čašníkov a someliérov pripravujeme špecifické tematické školenia podľa potrieb pracovníkov gastromómie.
Cieľom je poskytnúť informácie o vinárskych oblastiach, výrobcoch,  vínach, ich podávaní a použití. Toto zvyšovanie kvalifikácie personálu bezprostredne ovplyvňuje kvalitu obsluhy.

Degustácie
Ponúkame degustácie a prezentácie vín a liehovín. Sú určené pre zástupcov gastronómie, ale najmä pre koncových zákazníkov, každá degústacia ma svoj neopakovaťeľný charakter.